Zateplenie

Zateplenie

Na zateplenie môžete pozerať ako na investíciu do budúcnosti. Pomôže vám zvýšiť komfort, znížiť náklady na energiu a taktiež aj predlžuje celkovú životnosť vášho domu.

Ak hľadáte spoľahlivého partnera pre zateplenie svojho domu, naša firma RG-plast&deva je tou správnou voľbou. Naša produktová ponuka zahŕňa kvalitný fasádny polystyrén, spádový polystyrén a stirodur EPS, ktoré sú vynikajúcim riešením pre tepelnú izoláciu vašej stavby.

Zateplenie domu alebo bytu zlepšuje energetickú účinnosť stavby a výrazne znižuje náklady na vykurovanie a chladenie. Ponúkame kvalitu za rozumnú cenu. Zatepľujeme polystyrénom, ktorý je odolný voči poveternostným vplyvom a zabraňuje tvorbe pliesní a húb. Spádový polystyrén je ideálny pre zlepšenie odvodnenia fasády, čo tiež prispieva k ochrane stavby.

Stirodur EPS je ďalšou možnosťou pre tepelnú izoláciu a je vynikajúcim riešením pre zateplenie miest, kde je potrebná vyššia odolnosť proti tlaku a zaťaženiu. Jeho vynikajúce vlastnosti zabezpečujú efektívnu ochranu vašej stavby a zároveň znižujú náklady na energiu.

Zabezpečujeme vysokú kvalitu našich produktov a dlhú životnosť fasádneho polystyrénu. S našimi produktami získate spoľahlivé riešenie pre tepelnú izoláciu a ochranu vašej stavby.

Pre viac informácií o ponuke zateplenia a cenách nás kontaktujte ešte dnes.

Naši odborníci vám radi pomôžu pri výbere správneho produktu pre vašu stavbu a zabezpečia vám kvalitnú a efektívnu tepelnú izoláciu. Kontaktné údaje nájdete tu.

Naše ďalšie články si môžete prečítať v sekcii blog tu.

Zdroj ilustračného obrázka: freepik.com

RG-plast&deva – odborníci zo Slovenska zameraní na plastové a hliníkové okná, žalúzie a sieťky, vchodové dvere, garážové brány, tepelnú izoláciu, fasádny polystyrén, podlahový a spádový polystyrén!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

thirteen − 1 =