Lešenie typu GRAF od RG-Deva s.r.o.

Prenájom lešenia

Spoločnosť RG-DEVA s.r.o. Vám ponúka na prenájom lešenie typu GRAF. Ďalej ponúkame aj montáž lešenia a demontáž lešenia. Disponujeme s 15 000 m² lešenia a v prípade na väčších projektoch vieme zabezpečiť aj viac m² lešenia.

K dispozicií máme vlastné montažne skupiny, ktoré majú bohaté skúsenosti s montážou a demontážou fasádnych lešení. Naši certifikovaní pracovníci sú schopní denne postaviť 700m2.

Informácie

Radové dielcové lešenie typu “GRAF” je systémové rámové lešenie so šírkou 0,65m, pri rozostupe polí 2,51m a výškou 2,00m. Lešenie sa stavia na nastaviteľné nohy alebo pevné nohy rámu. Kovové časti sú ponúkané v prevedení náter alebo tiež žiarovo pozinkované. Podlážky sú z masívneho dreva.Rámy lešenia sú z rúr 48,3×2,3mm vysokopevnej ocele. Sú zhotovené ako otvorené rámy. Pri lešení sa bežne nepoužívajú žiadne diagonály. Stabilizácia paralelne k fasáde je zabezpečená pomocou dvojitého zábradlia a spolupôsobením s fasádnym ukotvením a vystužujúcimi podlážkami.

Realizácie lešenia

Prenajmite si lešenie bez starostí!

Realizácie cementových poterov

Cementové a betónove potery

Ponúkame Vám kvalitné betónové potery, cementové potery. Pracujeme len s kvalitnou technológiou a používame len kvalitný materiál, a práve tým Vám zaručujeme kvalitné potery. Klasické cementové potery sú také, ktoré sa nahrubo kladú na danú plochu, následne sa rozprestierajú latou do roviny a vyhladia oceľovým hladidlom. Práca s klasickým poterom je o niečo náročnejšia a vyžaduje si istú zručnosť, ktorú Vám tiež poskytujeme.

Spádove potery

Ponúkame Vám spádové potery, ktoré sa najmä používajú pri plochách, kde potrebujete aby bol spád napríklad na odtekanie vody v požadovanom smere a množstve. Spádové potery je možné aplikovať na: strechy, balkóny, terasy, garáže. Tieto spádové potery je možné použiť ako klasické betónové potery alebo odľahčené ekostyrénbetóny. Realizujú sa v spádoch, pričom minimálna hrúbka v spádovej oblasti musí byť 50 mm.

Ekostyrénbetóny

Polystyrénbetón je zložený z cementu a polystyrénovej drte, vody a prísad. Polystyrénbetón je možné aplikovať ako podklad pod hydroizolácie na strechách alebo ako vyrovnávacia vrstva pod potery. Tiež sa to dá používať aj v spádoch i v rovine. Vďaka tomu, že naša firma má vlastnú výrobu polystyrénovej granule, tak polystyrénbetón od nás dostanete za bezkonkurečnú cenu. Tento betón má tieto výhody: zníženie hmotnosti stavebných a strešných konštrukcií, nehorľavosť, izolačné vlastnosti.

Kvalitne vyhotovené cementové potery

Máte záujem?