Plastové okná

Jarné trendy s RG-Plast

Jar je tu! S ňou prichádza aj neodolateľná túžba oživiť a osviežiť interiér nášho domova. Po chladných zimných mesiacoch sa prirodzene tešíme na slnko, farby a vôňu kvetov. Ako to teda preniesť do nášho bývania? V tomto článku vám predstavíme najnovšie trendy v bývaní, ktoré vám pomôžu premeniť váš domov na útulné a štýlové miesto plné jari, a to s pomocou produktov od RG-plast.

Jarné dekorácie:

Doplnky a dekorácie dokážu zázraky. Vneste do interiéru jarnú atmosféru pomocou kvetov, rastlín, dekoračných vankúšov, kobercov a sviečok. Vyberajte si prírodné materiály, ako sú drevo, ľan a bavlna.

Tip RG-plast: Doplňte svoje okná o jarné dekorácie v podobe kvetináčov s kvetmi umiestnených na parapete. Vďaka kvalitným oknám od RG-plast sa vám o kvety bude starať oveľa ľahšie, pretože zabraňujú úniku tepla a chránia pred prievanom.

Jarné osvetlenie:

Vpustite do vášho domova čo najviac prirodzeného svetla! Odklopte rolety a záclony a nechajte slnko preniknúť do interiéru. Večer môžete využiť jemné a tlmené osvetlenie, ktoré vytvorí útulnú atmosféru.

Tip RG-plast: Vyberte si pre svoje okná žalúzie alebo rolety v svetlých farbách, ktoré prepúšťajú dostatok prirodzeného svetla. RG-plast ponúka široký výber žalúzií a roliet v rôznych farbách a materiáloch.

Terasy a záhrady:

Nezabúdajte ani na exteriér! S príchodom jari sa opäť tešíme z pobytu na terase a v záhrade. Vytvorte si na terase útulné posedenie a v záhrade vysaďte jarné kvety a rastliny.

Tip RG-plast: Vyberte si pre terasu posuvné dvere alebo okná od RG-plast. Posuvné dvere vám umožnia prepojiť interiér s exteriérom a vychutnať si tak čerstvý jarný vzduch a príjemné slnečné lúče priamo z vášho obývania. Posuvné okná zase prinesú do interiéru dostatok svetla a zároveň vytvoria elegantný a štýlový prvok.