EPS70_MAIN

Fasádny polystyrén 70F je vďaka svojim tepelno izolačným vlastnostiam a priaznivej cene najpoužívanejšou izoláciou pre zateplenie obvodového plášta budovy. Tento fasádny polystyrén je certifikovaný do všetkých zateplovacích systémov. Fasádny polystyrén je termoizolačný materiál určený ku kontaktnému zatepleniu fasády domov. Fasádny polystyrén je označovaný ako polystyrén EPS. V praxi sa najčastejšie stretávame s fasádnym polystyrénom označovaným ako EPS 70F . Expandovaný fasádny polystyrén sa predáva vo forme dosiek 500 x 1000mm.

EPS80_MAIN

Fasádny polystyrén 80F je vďaka svojim tepelno izolačným vlastnostiam a priaznivej cene najpoužívanejšou izoláciou pre zateplenie obvodového plášta budovy. Tento fasádny polystyrén je certifikovaný do všetkých zateplovacích systémov. Fasádny polystyrén je termoizolačný materiál určený ku kontaktnému zatepleniu fasády domov. Fasádny polystyrén je označovaný ako polystyrén EPS. V praxi sa najčastejšie stretávame s fasádnym polystyrénom označovaným ako EPS 80F . Expandovaný fasádny polystyrén sa predáva vo forme dosiek 500 x 1000mm.

EPS100_MAIN

EPS100S je podlahový polystyrén a určený na tepelné izolácie plochých striech a podláh s bežným / vysokým zaťažením. Vhodný pre lepené, kotvené, priťažené strešné plášte, podkadom môže byť železobetón, drevené debnenie alebo trapézový plech.

EPS150_MAIN

EPS150S je podlahový polystyrén a určený na tepelné izolácie plochých striech a podláh s bežným / vysokým zaťažením. Vhodný pre lepené, kotvené, priťažené strešné plášte, podkadom môže byť železobetón, drevené debnenie alebo trapézový plech.

EPS200_MAIN

EPS200S polystyrén je určený najmä na tepelné izolácie s vysokými požiadavkami na zaťaženie tlakom ako napr. priemyselné podlahy, strešné terasy a pod. Dosky sú vhodné na izolačné vrstvy energeticky úsporných stavieb (nízkoenergetické a pasívne domy) s bežnými hrúbkami izolácie 200-500 mm.